Mobil Uygulama
7/24 Yönetim

Ayrıntılı müşteri profili oluşturma seçeneği sayesinde her müşterinize ait bilgileri ve randevu geçmişinizi raporlayarak müşteri takibini kolaylaştırın. Her müşterinize kişiselleştirilmiş hizmet sunarak, müşteri sadakatinizi arttırın.

Müşterinizi
Takip Edin

Müşteri Yönetimi Sistemi sayesinde müşterilerinizi hareketlerini görüntüleyebilir ve bunun üzerinden müşterilerinize hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz. Müşteriniz size ne sıklıkla geliyor, ne kadar ödüyor ve hangi hizmetleri alıyor gibi temel verilere ulaşabilir ve bunun üzerinden bir müşteri analizi yapabilirsiniz.

Müşterilerinizi Ayrıntılı Olarak Yakından Tanıyın.

Hizmet sektörünün en temel noktalarından bir tanesi de müşterinizi yakından tanımanızdır. Müşterinizi ne kadar yakından tanırsanızi o müşterinize o kadar özel hizmet sunabilir ve işletmenize olan bağlılığını artırabilirsiniz. Size sağladığımız ayrıntılı rapor ile müşterinizi daha yakından tanıma imkanına ulaşacaksınız.

Tüm Müşteri Bilgilerinizi
Tek Bir Yerde Toplayın.

Müşteri bilgileri üzerinden müşteri grupları oluşturmak artık çok kolay. Her bir müşterinize ait bilgiyi ayrı ayrı yerde not etmek yerine tüm bilgileri tek bir yerde toplayabilir, analiz edebilir ve değerlendirebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz zaman istediğiniz yerden istediğiniz müşterinizin bilgisine ulaşabilir olacaksınız

Özelleştirilmiş Bildirimler
Gönderin ve Pazarlama Stratejinizi Geliştirin.

Vayonet APP sayesinde müşterinizi artık daha yakından tanıyor olduğunuza göre ona kişiselleştirilmiş kampanya mesajaları gönderebilir ve salonunuza daha sık gelmesini sağlayabilirsiniz. İşletmenizi bu yönüyle öne çıkarıp, müşterileriniz arasında daha popüler bir salon olma şansına ulaşabilirsiniz.

Nerede olursanız olun, salonunuzu yönetmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler burada ve bir arada.