Raporlama

Apartman/site yönetiminde raporlama şeffaf ve sürdürülebilir bir yönetimin olmazsa olmazlarındadır. Vayonet, bütün yönetsel süreçlerin şeffaflıkla sürdürülmesine olanak tanıyan raporlama çözümleriyle kusursuzluğu vadeder.

Finansal Raporlama

Finansal işlemler apartman/site yöneticilerinin başını ağrıtan konuların başında gelir. Ancak Vayonet bütün gelir ve giderlerin kayıt altına alınması sayesinde sunulan raporlamayla en ufak soru işaretlerini dahi gidererek yönetimde kolaylaştırıcı bir rol oynar.

İdari Raporlama.

İdari işlemler, alınan kararlar ve gerçekleşen bütün düzenlemelerle alakalı gerçekleşen raporlama sayesinde apartman/site yönetiminin aylık ve haftalık analizleri yapılabilmektedir. Bu sayede finansal anlamda olduğu gibi idari olarak da akla gelen soruların cevaplanması mümkün olur.

Personel Raporlama

Sitelerin çalışan sayısındaki fazlalık çoğu zaman personelin aylık ve yıllık değerlendirilmesini gerektirir. Vayonet, personel raporlama çözümleri sayesinde hangi personelin yıl içerisinde nasıl bir performans sergilediğini sunarak yönetimin işini kolaylaştırmaktadır.

Personel Arşivi

Personel arşivi, geçmişte çalışan ve hala çalışmaya devam eden personelle ilgili kayıtların tutulmasını sağlar. Bu sayede bütün verilerin arşivlenmesi ile yönetimde sorunsuz bir sürecin ortaya çıkışı mümkündür.

Nerede olursanız olun, sitenizi yönetmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler burada ve bir arada.