İhtiyacınız Olan
Tüm Özellikler

Sitenize dair tüm bilgileri her an kontrol edebilmenin rahatlığıyla tanışın.

Vayonet Hepsi Bir Arada

Sitenizde hem yönetim hem sakinler de aynı anda mutlu olabilir. Nasıl mı? Tabi ki Vayonet ile! Siz de Vayonet’in kolaylıklarından faydalanmaya başlayın. Kredi kartı ile tahsilattan ,personel ve muhasebe yönetimine yapacağınız tüm işlemleri Vayonet ile kolayca planlayabilir, kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz. İşte işlem yapmak bu kadar kolay!

Tümünü Gör
Yönetici Arayüzü

Yönetici Arayüzü, yöneticilerin bütün sistemi kontrol ettiği ve Vayonet ile alakalı avantajları öne çıkardığı alternatiftir.

Detaya Git
Muhasebe İşlemleri

Vayonet, muhasebe işlemlerinin tek bir sistem üzerinden yönetilmesini sağlar.

Detaya Git
Raporlama

Apartman/site yönetiminde raporlama şeffaf ve sürdürülebilir bir yönetimin olmazsa olmazlarındadır.

Detaya Git
İş Takibi

İş Takibi, apartman/site içerisinde tamamlanması gereken işlerin Vayonet çözümleriyle daha başarılı sonuçlara ulaşmanızı destekler.

Detaya Git

Vayonet
Yöneticinin Dijital Dostu

Vayonet Gelirinizi ve giderinizi de aynı anda görüntüleyebilir, karşılaştırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz; banka hesaplarınızda ne kadar bakiyeniz kaldığını görebilir ve önleminizi önden alabilirsiniz ya da sakinlerin kredi kartı ile ödeme yapmasını sağlayıp beklemeden aidatlarınızı toplarsınız. İşte yönetmek bu kadar kolay!

Tümünü Gör
Faturalar

Faturalar özelliği ile Vayonet üzerinden bütün giderlerin kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Detaya Git
Online Tahsilat

Online Tahsilat sistemi sayesinde Vayonet kullanan apartman/sitelerde aidat başta olmak üzere bütün ödemelerin online olarak yapılması mümkündür.

Detaya Git
Mobil Uygulama

Ayrıntılı müşteri profili oluşturma seçeneği sayesinde her müşterinize ait bilgileri ve randevu geçmişinizi raporlayarak müşteri takibini kolaylaştırın.

Detaya Git
Borç Takibi

Apartman/site sakinlerinin borçlarını kolayca takip edebileceğiniz bir çözümle dijital süreçlerden yararlanabilirsiniz.

Detaya Git

Vayonet Şeffaf Yönetim

Vayonet SMS bilgilendirmeleri ile daire sakinlerinizi kolayca bilgilendirebilirsiniz. Duyuru ve bilgilendirmeler ile daha şeffaf ve sıcak bir iletişim yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Onlara mobil uygulama üzerinden sizlere direk iletişim kurma imkanı sağlarsınız, böylelikle yönetim ve site sakinleri arasında sıcak bir iletişimin sağlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. İşte öneri almak ve güzel hizmet vermek bu kadar güzel!

Tümünü Gör
SMS

SMS İşlemleri, büyük apartman/siteler için oldukça özel çözümlerden bir tanesidir.

Detaya Git
Sakin/Daire İşlemleri

Vayonet’i kullanmaya başlayan yöneticiler, sakin – daire işlemleri kapsamında ekleme, çıkarma ve düzenleme yapabilirsiniz.

Detaya Git
Personel

Personel İşlemleri ile apartman/siteye bağlı olarak çalışan kimselerle alakalı bütün bilgiler bu sekmede kayıt altına alınmaktadır.

Detaya Git
Daire Arayüzü

Daire Arayüzü ile her sakin sadece kendisini ilgilendiren detayları görüntüleyebilmektedir.

Detaya Git
Nerede olursanız olun, sitenizi yönetmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler burada ve bir arada.