SMS
İşlemleri

SMS İşlemleri, büyük apartman/siteler için oldukça özel çözümlerden bir tanesidir. Apartman/site sakinlerinin pek çok konuda bilgilendirilmesini sağlayan bu çözümler aynı zamanda kalite odaklı bir çözüm sunar. Yöneticilerin tek tek iletişime geçmesi yerine toplu SMS ile çözüm üretmek mümkündür.

Sınırsız
Sms Çözümleri

Vayonet’e kaydedilen sakin bilgileri baz alınarak yönetici tarafından sınırsız sayıda bilgilendirme SMS’i gönderilmesi mümkündür. Toplantı ya da diğer konularda bilgi veren bu SMS çözümleri sayesinde siz de en iyi çözümlere odaklanın!

Daire Özelinde
SMS Bilgilendirme.

Daire sakinlerinin borç hatırlatması ya da fatura bilgilendirmesi konusunda tercih edilen SMS bilgilendirme seçeneğini de Vayonet ayrıcalıklarıyla tercih etmeniz mümkün. Bu noktada Vayonet, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarken bilgilendirmede çığır açar!

SMS Raporlama

Haftalık ya da aylık süreçlerde gönderilen SMS’ler ile ilgili raporlar alarak Vayonet’in verimliliğini ölçebilirsiniz. Kaliteli bir çözüm sunması açısından öne çıkan SMS raporlama aynı zamanda sistemin işlevselliğini de test etmenizi sağlar.

SMS
Şablonları.

SMS göndermek isteyen apartman/site yöneticisinin her seferinde sıfırdan SMS yazmasına gerek yok. Önceden hazırlanmış taslaklarla SMS çözümünden faydalanmak mümkündür.

Apartman/site yönetiminde zamandan ve mekândan bağımsız çözümlerle kaliteye ulaşmanın tam zamanı!