Personel İşlemleri

Personel İşlemleri ile apartman/siteye bağlı olarak çalışan kimselerle alakalı bütün bilgiler bu sekmede kayıt altına alınmaktadır. Personelle alakalı sorunsuz bir yönetim süreci sunan Vayonet sayesinde daha kaliteli bir yaklaşım elde etmek mümkündür.

Personel
Bilgileri Kaydı

Apartman/sitelerin çok büyük olması personel sayısında da ciddi bir artışı getirir. Bu artış her personelin bilgilerini kayıt altına almayı gerektirir. Vayonet sunduğu başarılı sistem sayesinde her personel için özel bir sayfa açarak detaylı bilgilerin KVKK kapsamında kaydedilmesini sağlar.

Personel Ödemeleri ve Maaş Takibi

Muhasebe sisteminin bir parçası olsa da personele yapılan ödemelerin personel sayfasında da kaydedilmesi gereklidir. Bu noktada maaş, avans ve diğer bütün ödemelerin kaydedildiği bu sekme kontrolü kolaylaştıran bir çözüm olarak kabul edilmektedir.

Personel Özlük Hakları.

Yöneticilerin yoğun olması ya da yönetici değişiklikleri durumunda personelin herhangi bir hak kaybı yaşamaması en büyük amaçtır. Bu doğrultuda Vayonet, personel özlük hakları ile ilgili kayıt oluşturulmasını sağlayarak kusursuz bir çözüme olanak tanır.

Personel Arşivi.

Personel arşivi, geçmişte çalışan ve hala çalışmaya devam eden personelle ilgili kayıtların tutulmasını sağlar. Bu sayede bütün verilerin arşivlenmesi ile yönetimde sorunsuz bir sürecin ortaya çıkışı mümkündür.

Apartman/site yönetiminde zamandan ve mekândan bağımsız çözümlerle kaliteye ulaşmanın tam zamanı!