Muhasebe
İşlemleri

Vayonet, muhasebe işlemlerinin tek bir sistem üzerinden yönetilmesini sağlar. Bu sayede apartman/site yöneticileri için farklı programlar kullanmak zorunda kalmadan dijitalleşmenin avantajlarını yönetmek mümkündür.

Gelir
Takibi

Apartman ya da siteye ait bütün gelirlerin görüntülenebileceği Vayonet sayesinde manuel olarak bir defter tutmaya gerek kalmaz. Üstelik gelir olarak kabul edilen aidat ve diğer ödemelerin sistemden ödenmesi durumunda gelir otomatik olarak gelir hanesine kaydedilmektedir.

Gider Takibi

Apartman veya sitenin ödemekle yükümlü olduğu fatura, harç ve diğer bütün giderler Gider Takibi sekmesi sayesinde incelenebilmektedir. Apartman/site yöneticisi için şeffaf bir yönetim anlayışı benimsemenin en ideal çözümü olarak Vayonet farkını ortaya koyar.

Defter
İşlemleri

Apartman/site yönetimi kanundan doğan defter tutma yükümlülüğü ile alakalı süreçleri Vayonet ile takip edebilmektedir. Bu sayede hiçbir problemle karşı karşıya kalmadan defter tutma ve diğer süreçler tamamlanabilmektedir.

Muhasebe
Arşivi

Muhasebe işlemleri, gelir – gider kayıtları ve diğer bütün finansal konularla alakalı arşiv oluşturulması sayesinde yönetimin şeffaf bir şekilde çözüm üretmesi mümkündür. Bu bağlamda Vayonet, şeffaf ve sorunsuz yönetim anlayışının benimsenmesine yardımcı olur.

Site Yönetiminde Çözüm Net, Vayonet!