Borç
Takibi

Apartman/site sakinlerinin borçlarını kolayca takip edebileceğiniz bir çözümle dijital süreçlerden yararlanabilirsiniz. Geçmiş ödemelerin yanı sıra devam eden borçları Vayonet ayrıcalıkları ve tüm detaylarıyla incelemeniz mümkün!

Aidat ve
Gider Detaylandırma

Aidat ve gider takibini yaparken site/apartman sakinlerinin kafasında soru işareti yaratacak bütün detaylara Vayonet sayesinde cevap vermek mümkün. Aidat ve giderlerin bütün detaylarıyla paylaşıldığı bu sayfada sakinlerin her şeyden haberdar olmaları mümkün oluyor.

Borç ve Ödeme Geçmişi

Borç ve ödeme geçmişi kısmından daire/sakin tarafından yapılan bütün ödemelerin incelenmesi mümkündür. Tekrar eden ödemeleri önlemek adına tercih edilen bu çözümle kusursuz bir sonuç sizleri bekliyor!

Gecikme Zammı
Hesaplama

Borç Takibi sayfasında bulunan gecikme zammı hesaplama çözümü ile zamanında ödenmeyen borçların daire sakini için ne denli ekstra gidere neden olacağını incelemek mümkün. Bu sayede yaşanacak kafa karışıklıklarını önlemek de kolaylaşmaktadır.

İcra Takibi
Görüntüleme

Borçların zamanında ödenmemesi site/apartman için önemli bir kayıptır. Bu durumda site sakinleri hakkında başlatılan icra takibini Vayonet üzerinde paylaşılan bilgilerle kontrol ederek olası hukuki problemlere karşı önlem almanız mümkün olacaktır.

Nerede olursanız olun, salonunuzu yönetmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler burada ve bir arada.